Komunikaty

PFRON: Najnowsza wersja SODiR Off-Line 10.13. Pobierz wersję 10.13.

Dodano: 2017-11-21 11:11:00

Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych informuje, że od dniu 09.11.2017 r. dostępna jest nowa wersja 10.13 SODiR Off-Line. Zakres zmian wprowadzonych w wersji 10.13 SODiR Off-Line został opisany na witrynie internetowej PFRON w zakładce "Aplikacja OFF-Line".

Ponadto nadal istnieje możliwość wysyłania dokumentów z aplikacji SODiR Off-Line w wersji 10.11.

Aplikacja SODiR do obsługi podpisu PFRON nie wymaga apletów.

Poniżej znajduje się link z informacjami dotyczącymi zmian w Systemie

 

SODiR off-line to aplikacja zewnętrzna przygotowana dla części Beneficjentów, którzy wysyłają dużą liczbę dokumentów lub nie posiadają stałego dostępu do Internetu. SODiR off-line udostępnia dodatkową możliwość importowania danych do załączników z plików przygotowanych przez systemy zewnętrzne.

Od dnia 2 października 2017 roku dostępna jest wersja 10.11 SODiR off-line.

Ponadto, od dnia 9 listopada 2017 r. została udostępniona nowa wersja 10.13 aplikacji SODiR Off-line dla Beneficjentów, którzy mieli problem z wpisaniem kodu PKD we wniosku WnD w formacie 4 cyfr oraz litera różna od "Z" . W takiej sytuacji należy dokonać aktualizacji aplikacji do wersji 10.13. Beneficjenci, którzy nie mieli problemów z właściwym wykazaniem kodu PKD mogą nadal wysyłać dokumenty z aplikacji SODiR Off-line w wersji 10.11.

W związku z powyższym należy pobrać instalator wersji pełnej GK 10.11 lub GK 10.13 w przypadku pobierania aplikacji po raz pierwszy (zawiera program JRE) bądź wersji aktualizacyjnej (nie zawiera programu JRE) jeżeli istnieje we wskazanym przez użytkownika katalogu wersja pełna. Następnie należy uruchomić instalator w celu instalacji na dysku. Po dokonaniu instalacji należy uruchomić plik loader exe.

Instalacja 10.13 do pobrania tutaj:

 

Źródło: sodir.blox.pl

« lista aktualności
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego Człowiek - człowiek najlepsza inwestyja
Twoja sugestia